![Тренінг для залежних](https://czm.ua/wp-content/uploads/2017/06/0613_001_1-1-1.jpg)
В рамках 6-го Всеукраїнського спортивно-терапевтичного табору було проведено тренінг “Емоційна розрядка”.
Метою тренінгу було знизити рівень агресивності в залежних і співзалежних членів сім’ї, а також позбутися негативних емоцій.
Кожен учасник зміг усвідомити в собі негативні емоції, прийняти рішення звільнитися від їх накопичення, і врешті-решт звільнитися від них, розбиваючи тарілки.
По закінченню тренінгу залежні і співзалежні висловлювали щиру подяку за Можливість почути один одного та знайти шляхи налагодження взаємовідносин між ними.