Метамфетамін: епідемія нашого часу

Сьогодні хочу ознайомити Вас з ще одним небезпечним синтетичним наркотиком – таким, як метамфетамін. Він являє собою біла кристалічна речовина, яке вживають інтерназально, ін’єкційно, або методом викурювання. Дія наркотику може тривати від 6 до 8 годин, а іноді – навіть до 24 годин. Наркотик викликає ейфоричні відчуття щастя, задоволення, і викликає звикання з першого разу.

За оцінками Управління ООН з наркотиків і злочинності, обсяги виготовлення метамфетаміну складають 500 тон в рік. На сьогоднішній день метамфетамінова залежність набула характеру наркотичної епідемії, а сам наркотик є одним з найнебезпечніших у світі (його також називають “наркотиком диявола“).

Метамфетамін: епідемія нашого часу

Раніше метамфетамін називали первинтину (також відомий, як “гвинт”). Метамфетамін – відносно дешевий наркотик. Так, наприклад, метамфетамін кустарного виробництва в нашій країні можна купити всього за 70-150 грн за дозу. Можливо, саме тому число споживачів цього наркотику в Україні на сьогодні становить понад 26 мільйонів людей.

Не зважаючи на його дешевизну, його вплив на організм людини – в три рази сильніше кокаїну. Ейфорія настає майже відразу після вживання, але потім обов’язково приходить депресія, яка може тривати досить довго.

Ефедрин

Наслідки вживання метамфетаміну можуть бути досить трагічними. Крок за кроком він руйнує весь організм людини: спочатку – зуби, далі – серце і судини, потім – нервові клітини. Зрештою в мозку людини відбуваються незворотні деструктивні процеси, і людина стає психічно хворим, або ж просто вмирає.

Виготовлення метамфетаміну в наш час стало вже досить простим і доступним процесом. Як і інші наркотики, його виготовляють безпосередньо у власних оселях, або ж в гаражах. Не зважаючи на сумнівну якість таких у власноруч вироблених товарів, споживачі готові платити будь-які гроші за улюблені ласощі.

Наслідки метамфетаміну

Нещодавно на Дніпропетровщині працівники Управління протидії наркозлочинності та патрульної поліції викрили підпільну лабораторію з виготовлення психотропних речовин. Провівши санкціонований обшук, правоохоронці вилучили обладнання для виготовлення метамфетаміну.

Метамфетамін

На місці злочину був затриманий 34-річний безробітний житель області, який влаштував виробництво безпосередньо у своєму гаражі. Фігурант вже не раз притягувався до кримінальної відповідальності у справах, пов’язаними з наркотичними речовинами. Також на виробничій базі було знайдено канабіс, прекурсори для виготовлення наркотику і 30 г готового метамфетаміну.

Метамфетамін 2

Ця історія – просто ще одне підтвердження того, що швидкі гроші максимум можуть привести до швидких проблем. Тепер цьому бідоласі замість очікуваних яхт і хоромів світять ґрати та тюремні розваги. Кожен сам вибирає свій шлях.

Метамфетамін 3

Бажаємо Вам бути відповідальними та не шукати легких шляхів!

Метамфетамін 4

ТВЕРЕЗІСТЬ – ВИБІР СИЛЬНИХ!

#CZM#ХимическаяЗависимость#ЛечениеЗависимости#ЛечениеАлкоголизма #ЛечениеНаркомании#ЛечениеИгромании#Наркомания #Алкоголизм #Игромания#Реабилитация #rehabilitation#rehab #РеабилитацияНаркозависимых#РеабилитационныйЦентр#ГорячаяЛиния

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *