
Професія моделі є однією з найбільш популярних і високооплачуваних станом на сьогодні. На перший погляд, це так легко: ходити по подіуму в красивих нарядах від відомих брендів і брати участь в модних показах. Але насправді робота моделі далеко не проста. Дівчатам доводиться стежити за своїм раціоном, сидячи на дієтах. До того ж, численні покази, перельоти, постійна зміна місць, недосипання – це стрес для організму, який витримують далеко не всі. У бажанні втекти від проблем, моделі починають вживати наркотики. Багато хто навіть не підозрює, як бавлячись легкими наркотиками, поступово стають жертвою страшної залежності.
Наприклад, Джіа Марія Каранджи, вживаючи наркотики, втратила роботу, згодом захворіла на СНІД і померла за кілька місяців. Незабаром вийшов фільм про справжнє життя моделі. Головну роль у фільмі зіграла Анжеліна Джолі. Джаель Штраусс приймала наркотики шість років, її краса була втрачена безповоротно. Незважаючи на те, що близькі відвернулися від неї, Джаель поборола залежність, взявши участь у шоу «Доктор Філ». На піку своєї кар’єри Розі Хантінгтон – Уайтлі кинула модельний бізнес. Дівчина була помічена журналістами під час прийому наркотиків. З Розі розірвали контракти, незважаючи на хорошу репутацію і королівське походження дівчини. Скандальна модель Наомі Кембелл судилася з виданням за наклеп. За словами журналістів, Наомі була в клубі анонімних наркоманів. Модель спростовувала інформацію, хоча не заперечувала свою пристрасть до наркотиків. Не менш відома радянська манекенниця Регіна Збарська вживала антидепресанти в великих кількостях. Зради чоловіка, крах кар’єри спонукали дівчину звести рахунки з життям. Модель померла від передозування. Модель Playboy Ніколь Сміт постійно була замішана в скандалах на підставі наркотиків. Так і не подолавши залежність, модель померла від передозування. А ось Кейт Мосс одна з тих небагатьох, кому все-таки вдалося впоратися з хворобою і повернутися на подіум, завдяки підтримці близьких і кваліфікованій допомозі.
Навіть маючи хороший фінансовий дохід, великі можливості, зв’язки, жертви залежності не можуть самостійно впоратися. Найчастіше вони помирають від СНІДу або закінчують життя суїцидом. Щоб запобігти такому фіналу, важливо вчасно надати допомогу та психологічну підтримку залежній людині. Адже не тільки моделі, а й звичайні жінки в сучасному світі схильні до цього недугу.
ПЕРЕВАГИ
НАШІ ПЕРЕВАГИ
Прискорена програма реабілітації 28 днів
Наші фахівці підберуть для вас індивідуальну програму реабілітації
Робота з родичами
Сімейна освіта та безкоштовні групи для співзалежних родичів
Медичний супровід 24/7
Лікування в наркологічній клініці та консультації профільних фахівців
Виклик фахівця додому
Виїзд нарколога 24/7 та виїзна мотиваційна консультація фахівця додому
VIP Реабілітація
Пропонуємо курси VIP реабілітації в Україні, Молдові, Грузії та Казахстані зі зручними умовами та індивідуальною програмою
Блокада (кодування)
Ми проводимо блокаду щодо наркотичної, алкогольної та ігрової залежності

Отримати консультацію фахівця
Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

Лебедева В. Е.
Провідний психолог центру, працює в ЦЗМ Україна з 2011 року. 12 років досвіду роботи із залежними та співзалежними.
Опубліковано: 02.13.2016

Залишилися питання?
Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.