image

Безкоштовна консультація

Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

  Всеукраїнський Антинаркотичний табір. День четвертий.

  День Партнерства.

  4-й день Всеукраїнського антинаркотичного Табору був «Днем Партнерства».

  Цей день був присвячений всім партнерам і співробітникам Асоціації, які ведуть боротьбу проти всякого роду залежності. Це лікарі-наркологи, психологи, інші співробітники медичних установ, а також представники державних структур.

  Всеукраинский Антинаркотический лагерь. День четвертый.

  День почався з молитви за здоров’я і свободу учасників, яку провели священики Православної Церкви. Вони також спілкувалися і наставляли молодих людей.

  З приводу взаємодії між собою державних, медичних структур, громадських організацій був зібраний Круглий стіл, де були винесені на обговорення важливих питань, вироблялися концепції по боротьбі із залежністю В Україні.

  Протягом усього дня проходили спортивно-терапевтичні заходи. Цей день прикрасили хлопці з «Студії 95 кварталу» .Ребята мали можливість поспілкуватися з В. Зеленським, Е.Кошевим, Ю. Корявченкова.

  В. Гришко, радував учасників табору своїми чудовими твори. І приголомшливим сюрпризом стала від театральної ресоціалізації «ArtCinema» постановка «Останній вагон», яка нагадала хлопцям про те, що попереду їх чекає життя абсолютно нова і щаслива!

  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту