Вся правда про амфетамін: залежність, ознаки, наслідки, лікування

Підсумовуючи здобутки 2018 року не можна не відзначити значне розширення асортименту пропонованих споживачеві продукції практично у всіх сферах. І в першу чергу в сфері наркоринку. Чимось ніж, а можливостями вибору громадяни-наркомани в наш час точно не обділені.

Сьогодні можна підібрати наркотичну речовину згідно будь-якого запиту. Потрібно за ніч написати дипломну – амфетамін. Хочеш розслабитися, відпочити від життя – героїн, морфін, метадон, канабіс. Тягне на подвиги – первинтин. Мрієш побувати в паралельних світах, злітати на Марс – ЛСД, гриби, спайс. Чи плануєш відірватися на дискотеці – екстазі, марки. Просто хочеш зійти з розуму – солі))

Вся правда про амфетамін: залежність, ознаки, наслідки, лікування

Але навіть незважаючи на появу нових, дешевих, популярних наркотиків за типом солей і Спайс, старий добрий анфетамін все ще користується популярністю, як у молоді, так і споживачів постарше.

Анфетамін – це наркотик, вироблений від ефедрину, по властивості схожий на адреналін. Його можуть вживати інраназальний, перорально, або ін’єкційно. Суть його впливу – це стимулювання центральної нервової системи. Це веде до підвищення активності, прискорення розумових процесів, відчуття бадьорості, збудження. Людина під вплив амфетаміну може не спати, не їсти, і не відчувати втоми цілодобово. Потім він просто поспить дві-три доби і найімовірніше знову повернеться у вживанні, так як практично не відчує негативного впливу, або побічного ефекту. Але з часом, а це обов’язково станеться, у вживає почнуть проявлятися такі негативні наслідки, як сильна втома, апатія, байдужість, дратівливість, тремор, безсоння і параноя. Оточуючим стануть очевидні зовнішні прояви амфетамінової залежності: катастрофічна втрата ваги, параноя, скрегіт і клацання зубами, втома, блідість, повна відсутність апетиту і сну.

Вся правда об амфетамине

Цей наркотик користується більшою популярністю в нічних клубах, і на гучних вечірках. Для того, щоб його вживати в вищевказаних місцях зовсім не обов’язково мати зв’язку з наркоміром –продавец сам Вас знайде. Амфетамін діє абсолютно на всіх з першого разу і він просто не може не сподобатися, що змушує людину знову і знову повертатися до нього. Навіть якщо людина починала вживати интраназально або перорально, в силу підвищення толерантності організму до речовини дозування будуть стрімко рости, а вживання плавно придбає ін’єкційний характер.

Вся правда про амфетамін 2

Практично всі споживачі з часом перетворюють своє захоплення в свою роботу. Хтось продає, хтось займається доставкою, робить закладки, хтось очолює великий оптовий бізнес, але хтось, власне кажучи, безпосередньо варить наркотик. Для створення підпільний лабораторії абсолютно не потрібно орендувати великий завод і наймати бригаду хіміків. Постійним споживачам амфетамін досить просто виготовити в домашніх умовах.

Вся правда про амфетамін 3

Ось, наприклад, 18 грудня Управління протидії наркозлочинності затримало 38 річного жителя Києва, який влаштував виробництво амфетаміну на своїй дачній Ділянці. Провівши санкціонований обшук, співробітники правоохоронних органів вилучили 400 г амфетаміну, реактиви для синтезу, необхідне обладнання, пістолети і дві гранати. З цієї ситуації було порушено кримінальну справу. Сам правопорушник був затриманий.

Вся правда про амфетамін 4

На жаль, незважаючи на часті викриття подібних чорних бізнесів правоохоронними органами, любителі швидких грошей все ще вірять, що наркобізнес допоможе їм стати багатими і щасливими. Складно сказати, в чому тут сіль: може вони переглянули голлівудських екшенів, де наркобарони мають дорогі машини, великі будинки і красивих дівчат … В суворій реальності, як наркомани, так і наркоторговці за лічені місяці втрачають все (матеріальні блага і близьких людей), їх зовнішність набуває страхітливий вигляд, вони поступово переїжджають на уліцу.Через деякий період і в послужному списку накопичується маса кримінальних справ, а в очах з кожним днем ??все більше згасає світла. Наркотик ніколи не замінить Вам того, що може Вам запропонувати реальне життя.

Вся правда про амфетамін 5

Живіть сьогоденням – вибирайте тверезість!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *