Як прискорити виведення наркотику з організму?

Залежний, після припинення вживання, зустрічається з питанням – як прискорити виведення наркотику з організму? Абстинентний синдром не дає йому спокійно позбавитись від речовин. Тягне його назад. Стан абстиненції ускладнює концентрацію на одужанні. Єдине бажання – припинити страждання.

Чому так відбувається? Наркотики отруюють організм і викликають інтоксикацію. Як з цим боротися? Звернутися за допомогою до медиків.

Як прискорити виведення наркотику з організму?

Детоксикація від наркотиків Київ

Наш медичний центр у Києві здійснює детоксикацію наркозалежних. Різні способи виведення наркотиків з організму допомагають їм прийти до тями. Забути про страждання через синдром відміни.

Які процедури присутні?

 • Двотижневий курс, котрий містить у собі крапельниці індивідуально підібраними медикаментами, фізрозчином, приймання вітамінних комплексів, препаратів, що коригують психічний стан. Спрямований на відновлення організму, він допомагає наркоману знову відчути себе живим.
 • Плазмаферез. Кров розкладається на клітини, плазма крові очищається від токсинів, і вже здорова, доповнена плазмозамінним розчином, вливається назад пацієнтові. Триває 1,5-2 години. Використовується у важких випадках наркозалежності.
 • Ультра-Швидка Опійна Детоксикація. Терміни виведення наркотиків з організму – до трьох днів. Пацієнт занурюється в електросон, йому вводиться Налоксон, Налтрексон, антагоністи опійних рецепторів, тим самим витискуються опіати з центральної нервової системи. Це безпечне, швидке, безболісне позбавлення від абстиненції.
 • Гемосорбція – сорбування крові. З неї видаляються отруйні речовини. Як сорбенти використовують активоване вугілля, біоспецифічні.
Детоксикація від наркотиків Київ

Мінус детоксикації – сильний потяг до наркотиків після. Тут важливо, яким чином наркоман бачить процедуру:

 • Старт для подальшого одужання.
 • Метод для нескінченного вживання без відчуття дискомфорту.

Рекомендовано не зупинятися на ній, продовжувати лікування наркоманії за допомогою реабілітації, ресоціалізації.

Чи можна очиститься від наркотиків вдома?

Залежних, їх рідних цікавить виведення наркотиків з організму в домашніх умовах через двоє причин:

 1. Не хочеться ставати на облік наркологічного диспансеру. У наркомана це стає причиною труднощів з роботою, отриманням водійського посвідчення, він буде прив’язаний до свого місця проживання.
 2. Страшно, що люди дізнаються про наркоманію. Звичайно, як правило, оточення все помічає. Можливо ходять чутки, що у вас є така проблема. Звернення до державних клінік все підтверджує.
Чи можна очиститься від наркотиків вдома?

Зробити детоксикацію вдома можна лише в одному випадку – слабкої інтоксикації марихуаною, алкоголем, амфетаміном. Тоді буде достатньо забезпечити людині:

 • Можливість відіспатися.
 • Легку, здорову їжу.
 • Воду, несолодкий трав’яний чай.
 • Знеболювальні.

Інакше, потрібен лікар, який поставить діагноз і призначить необхідне лікування в стаціонарі. Виняток – виїзд нарколога додому. Коли пацієнт не може приїхати в клініку через свій стан.

Як довго наркотики залишаються в нашому тілі?

Наш медичний центр дотримується анонімності. Тому, можна бути спокійними щодо розголосу хвороби.

Реабілітація – процес після детоксикації

Для того, щоб отримати результат від одужання, тверезість, мало провести детоксикацію. Залежний може не впоратися з потягом і знову почати вживати. Причина – найчастіше він не вміє жити по-іншому.

Тому, йому потрібна якісна реабілітація, яка змінить його мислення, поведінку, світогляд. Під словом якісна ми маємо на увазі ту, що містить:

 1. Регулярні психотерапевтичні групи.
 2. Індивідуальну роботу з кожним наркозалежним.
 3. Вивчення залежності.
 4. Теоретичні знання з профілактики рецидиву.
 5. Розпорядок дня.

Реабілітація повинна тривати шість місяців. Доведено, що за сто вісімдесят днів можна змінити нейронні зв’язки. Що це означає?

 • У людини з’являються нові патерни поведінки, мислення.
 • Наркотики відходять на другий план через їх відсутність, а також оточення, що пропонує отруту.
Реабілітація – процес після детоксикації

Реабілітаційний центр – це інформативна підготовка до майбутнього життя. Щоб вийти звідти іншою людиною, необхідно продовжувати курс лікування на ресоціалізації. Це – плавний перехід до самостійності, відповідальності. Її завдання:

 1. Допомогти людині знайти роботу, відновити навчання. По суті, повернути її обов’язки. Якщо знехтувати даним моментом, залежний зануриться у депресію. Або, не буде дорослішати, про що розповість утримання його батьками.
 2. Сформувати здорове оточення. Інакше, потрапивши знову в компанію, де вживають, наркоман, хоче того чи ні, з часом зірветься.
 3. Навчити тверезо відпочивати. Наркозалежним складно проводити свята без психоактивних речовин. Та й вони забувають, що без “кайфу” радіти можна.
 4. Налагодити стосунки з родиною, друзями, колегами, знайомими… Повертаючись у вороже середовище, залежний через свою емоційну незрілість може знову почати вживати.

Дотримуючись усіх правил, залежний отримає можливість назавжди попрощатися з наркоманією.

Якщо Вас цікавить питання реабілітації або як прискорити виведення наркотику з організму, телефонуйте за номерами на сайті. Ми консультуємо анонімно і безкоштовно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *