Лікування амфетамінової залежності в Києві

як очистити організм після амфетаміну

Лікування амфетамінової залежності в місті Київ потрібне якнайшвидше, тому що препарат спричиняє важкі порушення фізичного і психічного здоров’я.

Важливо своєчасно розпізнати проблему, в цьому допоможуть ознаки вживання амфетаміну – підвищене потовиділення, різка втрата ваги, перепади настрою, дратівливість, безсоння вночі, млявість вдень.

Часто яскраво виражений психоз, зумовлений дією хімії. Тривале зловживання спричиняє появу слухових і зорових галюцинацій, спотворене сприйняття реальності. Поступово такі прояви стають постійними. Найхарактернішими є параноя, маніакальний синдром. Близькі помічають дивацтва, але не відразу здогадуються, що причина не божевілля, а наркоманія.

Наркомана складно вмовити лікуватися. Допомагає практика інтервенції – лікар-нарколог приїжджає додому до залежного, проводить мотиваційну бесіду, діє таким чином, щоб наркоман глянув на себе і на те, що відбувається з ним, збоку.

Труднощі в процесі лікування від амфетаміну

Речовину отримують синтетичним шляхом, вона є аналогом ефедрину, який раніше застосовувався для терапії таких порушень, як занепад сил, слабкість, підвищена стомлюваність. Вживаючи його безконтрольно, люди ставали залежними, не могли обходитися без таблеток.

Залежні підсаджуються на “дурь” через викликані відчуття. Невпевнені, закомплексовані особистості стають більш розкутими, вільно спілкуються, у них з’являється відчуття ейфорії, приплив бадьорості. Після припинення дії настає емоційний спад, пригніченість, депресія, потрібен черговий прийом. Люди, схильні за темпераментом до меланхолії, можуть здійснювати самогубства.

Часто захоплюються шкідливою звичкою творчі люди, оскільки пережиті емоції, яскраві бачення стають джерелом натхнення.

Переконавшись, що приймається амфетамін, лікування в місті Київ слід починати якомога швидше. Своїми силами здійснити його неможливо – абстиненція викликає судоми, м’язові болі, ломоту в кістках. Витримати таке складно, відбувається зрив. Не менш важко переносяться психічні розлади.

Передозування амфетаміном провокує скорочення великих артерій, що постачають киснем печінку, нирки, головний мозок, серце. Після перевищення умовно безпечної дози наркозалежні залишаються інвалідами, особливо важкі випадки закінчуються летальним результатом.

Передозування амфетаміном
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Етапи лікування від амфетамінової залежності

  Амфетамін, залежність і лікування якого складний послідовний процес, завдає істотної шкоди. Спочатку потрібна скрупульозна діагностика, лабораторні аналізи, ультразвукове дослідження внутрішніх органів.

  Обстеження виявляють наявність гіпертонії, тахікардію, аритмію, легеневу недостатність, зниження імунітету.

  Далі лікарі-наркологи працюють над нормалізацією функціонування організму. Основним завданням є очищення організму після амфетаміну. Токсичні речовини накопичуються, тривалий час залишаються в крові, тканинах, клітинах, продовжуючи отруювати організм. Крапельним шляхом вводять сольові розчини, адсорбенти, вітамінно-мінеральні комплекси, ноотропи, гепатопротектори. Це полегшує симптоми, покращує самопочуття, нормалізує водно-сольовий баланс. Додатково можуть використовуватися фізіотерапевтичні методи. Плазмаферез очищає від токсинів лімфу, гемосорбція – кров. Призначаються сечогінні, проносні засоби, трав’яні чаї, мінеральна вода.

  Далі здійснюється кодування – заборонні способи, що блокують нездорову тягу. Налтрексон вводять внутрішньовенно або за допомогою невеликої хірургічної операції ампулу, що розсмоктується, поміщають під шкіру на сідницях. Втручання проводять під місцевою анестезією, після чого накладаються шви і стерильна марлева пов’язка. Дія медикаменту базується на відключенні певних груп рецепторів головного мозку, що передають імпульси про настання задоволення. Також поширений гіпноз – кодованого занурюють у неглибокий транс, впливають на підсвідомість. Психотерапевт вимовляє фрази про небезпеку, яку викликають психотропи. Період дії підшивки становить від одного року до п’яти років.

  Тепер із пацієнтом можливо проводити психотерапевтичні сеанси. Психотехніки відіграють дуже велику роль. Аналізуються причини захворювання, чинники, які надалі можуть нести загрозу. Індивіда вчать розслаблятися, контролювати поведінку, емоції, знімати напругу, керувати психоемоційним фоном. Лікар бореться з невпевненістю в собі, дитячими образами, травмами. Широко поширені арт-терапія, психоаналіз, гештальт-терапія, 12 кроків.

  Реабілітаційні програми тривають десять-дванадцять місяців, продовжуються після виписки з центру.

   

  Лікування амфетамінової залежності Київ

  Переваги лікування в клініці

  лікування залежності Київ ціна

  Мінімізуючи ризики, можливі після захоплення амфетаміном, лікування залежності в місті Київ і ціна залежать від стадії, віку, стажу, наявності ускладнень. ЦЗМ пропонує доступну вартість, високу кваліфікацію медиків центру, великий досвід. Всі співробітники мають роки практики, знають всі можливі сценарії розвитку подій, володіють безцінними знаннями.

  У нас ви отримаєте переваги:

  1. Комфорт.
  2. Безпека.
  3. Конфіденційність.
  4. Доброзичлива атмосфера.

  Реабілітантам організовують групові терапії, лекції, семінари, де вони діляться пережитим, отримують участь. Наставники підтримують, не дають оступитися, консультують співзалежних. Не ризикуйте, звертайтеся вчасно до фахівців. Телефонуйте!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Яку роль відіграє психотерапія в лікуванні амфетамінової залежності?

    img

    Психологічна допомога є одним із найважливіших компонентів і може допомогти людині розв’язати основні проблеми, що сприяють розвитку залежності. Такі методи лікування, як когнітивно-поведінкова терапія, спрямовані на зміну моделей мислення та поведінки, пов’язаних із вживанням амфетаміну.

   • Як програми лікування амфетамінової залежності підтримують довгострокове одужання і запобігають рецидивам?

    img

    Успішні програми лікування включають стратегії профілактики рецидивів, постійне консультування та групи підтримки. У них також приділяється увага виробленню механізмів подолання труднощів і зміні способу життя, що допомагає людям підтримувати своє одужання в довгостроковій перспективі.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту