Лікування марихуанової залежності в Києві

Як кинути курити коноплі

Лікування марихуанової залежності в місті Київ – непростий процес. Краще почати його якомога раніше. Наркотик представляє собою сушене листя, з якого роблять сигарети. У ньому міститься психотропна речовина канабіс. Куріння призводить до поступового руйнування особистості, деградації, звуження кола інтересів.

Залежність від марихуани змінює свідомість людини, її поведінку. Після куріння вона стає веселою, розкутою, балакучою. У неї сповільнюються реакції, знижується концентрація, пам’ять, здатність критично мислити. Великі дози викликають панічні атаки, тривожність, галюцинації. Також небезпека полягає в тому, що з часом людина переходить на більш сильні речовини.

Ситуація із залежністю від марихуани в Україні

Статистичні дані свідчать, що близько чотирьохсот тисяч людей в Україні пробували наркотики. З них 150 тисяч вживають різні види психотропних речовин регулярно. До 6000 залежних – підлітки, які легко піддаються чужому впливу і не усвідомлюють небезпеки. Наприкінці 2021 року Генеральна прокуратура наводила дані про те, що ці показники щороку зростають на 10-12%. З початком бойових дій розвиток наркобізнесу відбувається ще швидше.

Такі високі показники пов’язані з доступністю будь-яких наркотичних засобів, як натуральних, так і синтетичних. Поширенню сприяє інтернет – через соцмережі можна легко зробити замовлення. Ще одна причина зловживання – недостатність інформації. Особливо це стосується вживання трави, оскільки побутує думка, що це не наркоманія і її можна легко кинути.

Лікування залежності від трави в місті Київ вимагає професійного підходу. Без наркологічної допомоги ломка може тривати до тридцяти днів. Витримати її важко, тому відбуваються зриви.

Як кинути курити коноплю? Таке питання частіше виникає у родичів залежного. Важливо пам’ятати, що самолікування не дасть результатів. Крім абстиненції, на це впливає відсутність мотивації. Тому лікарі-наркологи застосовують метод інтервенції – вони допомагають наркоману збоку побачити його життя, яке руйнується під впливом згубної пристрасті.

Лікування залежності від марихуани Київ

Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Симптоми залежності від марихуани

  Передозування марихуаною зустрічається нечасто. Документально підтверджених випадків летального результату наразі не існує. Отруєння може настати при одночасному вживанні канабісу з алкоголем і психотропними препаратами. Можлива поява судом, тахікардії, параної, спотвореного сприйняття дійсності. Людина бачить галюцинації, відчуває безпричинний страх, їй починає здаватися, що люди навколо хочуть їй нашкодити. Це призводить до агресії, неконтрольованих вчинків, спроб суїциду.

  На початковій стадії варто звернути увагу на нездоровий колір обличчя, специфічний запах кімнати, одягу та волосся наркомана. Також насторожують безпричинна веселість, розширені зіниці, ненормальний потяг до солодкого, спрага. Тривала марихуанова залежність має симптоми:

  1. Підвищений апетит.
  2. Почервоніння слизової оболонки очей.
  3. Прискорене серцебиття.
  4. Підвищена комунікабельність.
  5. Розслабленість.

  Тривале вживання викликає постійне знесилення, слабкість, відсутність інтересу до життя, серцеву недостатність. Також високий ризик розвитку таких ускладнень:

  1. Шизофренія. Якщо людина має генетичну схильність, то ймовірність виникнення цього захворювання збільшується в кілька разів.
  2. Психічні розлади: тривожність, панічні атаки, депресія.
  3. Психози, психоневрози, манії.
  4. Абулія – людина стає безвольною, байдужою до всього.
  5. Збільшується кількість нещасних випадків через зниження уважності та уповільнення рефлексів.
  6. Якщо зловживають підлітки, у них спостерігаються когнітивні розлади: страждає пам’ять, інтелект, аналітичні здібності, вміння зосередитися на своїй діяльності.

  Небезпечні прояви частіше спостерігаються на рівні психіки, але також дуже страждають внутрішні органи, особливо система дихання.

  Передозування марихуаною

  Комплексне лікування залежності від марихуани

  марихуанова залежність лікування Київ

  Щоб зменшити шкоду, якої завдала марихуанова залежність, лікування в місті Київ має бути комплексним. Його починають із детоксикації організму – за допомогою абсорбувальних розчинів виводять токсини, що накопичилися.

  Далі усувають абстинентний синдром, який проявляється безсонням, головними болями, спазмами, пітливістю, ознобом. Терапія симптоматична – призначаються заспокійливі, знеболювальні препарати.

  Лікування канабіноїдної залежності потребує ретельної діагностики, призначення гепатопротекторів, серцево-судинних засобів. Застосовують імуномодулятори, медикаменти, що поліпшують мозковий кровообіг, антидепресанти.

  Найважливіший етап – психотерапевтична реабілітація. Програма включає:

  1. Аналіз провокуючих чинників.
  2. Стабілізацію психоемоційного фону.
  3. Формування корисних навичок – вміння контролювати емоції, настрій, долати стреси.
  4. Адаптацію до життя без наркотиків.

  У ЦЗМ гарантують безпеку, комфорт, конфіденційність. Ціна включає проживання, сеанси з лікарем-психологом, консультування співзалежних. Вона починається від 3000 грн/добу. Більш детальну інформацію ви можете отримати за телефонами +38 (044) 333-88-33, +38 (044) 333-88-33+38 (099) 362-28-28. Телефонуйте!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Які труднощі виникають у процесі лікування залежності від марихуани?

    img

    Лікування залежності від марихуани є складним завданням у зв’язку з її психологічною природою і соціальним неприйняттям, що часто призводить до негативного або неадекватного ставлення до залежного. Крім того, лікування ускладнюється наявністю супутніх розладів психічного здоров’я та відсутністю єдиних протоколів лікування.

   • Які перші кроки в лікуванні залежності від марихуани?

    img

    Перші кроки включають визнання проблеми, звернення за підтримкою до медичних працівників і проходження обстеження для складання індивідуального плану лікування.

   • Чи існують ліки для лікування залежності від марихуани?

    img

    Зараз немає медикаментів, які призначені спеціально для лікування залежності від марихуани, тому важливо звертатися до фахівців, щоб ті підібрали найкраще і найбезпечніше лікування.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту