Лікування алкоголізму в Запоріжжі

лікування алкоголізму Запоріжжя

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, близько 441 тисячі осіб перебували на диспансерному обліку з розладами психіки та поведінки внаслідок зловживання алкоголем станом на січень 2022 року. З них майже 78% — це люди, старші за 36 років. Така статистика говорить про те, що насправді людей, які потребують допомоги, ще більше. Крім того, очевидно, що після початку військових дій на території України в лютому 2022 року, ця цифра значно зросла. Тому лікування алкоголізму в м. Запоріжжі та в інших містах України, як і раніше, є важливим напрямком для збереження здоров’я нації. “Центр здорової молоді Україна” допомагає позбутися алкогольної залежності незалежно від стадії хвороби.

Процес лікування залежності від алкоголю: етапи

Лікування алкогольної залежності — поетапний процес, що вимагає комплексного підходу та участі не тільки фахівців, а й самого пацієнта, його близьких. Обговорення теми часто починається з питання: “Чи можна вилікувати алкоголізм?”. Відповідь на це запитання “Так”, але те, наскільки високим буде результат, залежить від безлічі чинників, включно зі стадією залежності, мотивацією пацієнта, наявністю супутніх захворювань і обраними методами лікування.

Перший етап: визнання проблеми та мотивація

Шлях до одужання починається з того моменту, коли людина визнає наявність проблеми і висловлює готовність її вирішити. Мотивація відіграє ключову роль на всіх етапах лікування. Тому так важлива добровільна згода залежного. Отримати її допомагає психолог або участь у групах взаємодопомоги, де учасники діляться своїм досвідом і підтримують один одного.

Другий етап: детоксикація

Детоксикація — це процес очищення організму від шкідливих речовин, включно з алкоголем. Цей етап може супроводжуватися зняттям абстинентного синдрому, для полегшення якого можуть застосовуватися медикаментозні засоби. Детоксикація повинна проходити під медичним наглядом, щоб уникнути ускладнень.

Третий этап: реабилитация

Реабилитационный этап включает в себя как психотерапевтическую работу, так и социальную адаптацию. Методы лечения алкогольной зависимости на этом этапе могут включать индивидуальную и групповую психотерапию, методики когнитивно-поведенческой терапии, семейное консультирование и другие подходы. Отказ от алкоголя не означает выздоровление. Человеку нужно также заново адаптироваться в обществе, улучшить качество жизни. Вот почему ему необходима поддержка даже после лечения.

Третій етап: реабілітація

Реабілітаційний етап охоплює як психотерапевтичну роботу, так і соціальну адаптацію. Методи лікування алкогольної залежності на цьому етапі можуть включати індивідуальну та групову психотерапію, методики когнітивно-поведінкової терапії, сімейне консультування та інші підходи. Відмова від алкоголю не означає одужання. Людині потрібно також заново адаптуватися в суспільстві, поліпшити якість життя. Ось чому їй необхідна підтримка навіть після лікування.

Четвертий етап: підтримуюча терапія і профілактика рецидивів

На цьому етапі важливо запобігти можливим зривам і поверненню до колишнього способу життя. Підтримувальна терапія може включати регулярні зустрічі з психотерапевтом, відвідування груп взаємодопомоги та підтримання здорового способу життя. Важливу роль відіграє розвиток нових інтересів і хобі, які допомагають замінити алкоголь іншими, позитивними способами отримання задоволення і розслаблення.

Сучасні методи лікування алкогольної залежності дають високий результат і допомогли багатьом людям повернутися до повноцінного життя.

методи лікування алкогольної залежності
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Як переконати алкозалежного пройти лікування

  Примус до лікування може здаватися розумним рішенням для близьких алкоголіка, але насправді він дає абсолютно протилежний ефект. Мотивація і готовність до змін особистісного характеру відіграють ключову роль в успішному звільненні від залежності. Примусове лікування, без бажання самої людини, призводить до тимчасових результатів, може викликати в людини почуття образи та неприйняття, що посилює негативне ставлення до процесу. Такий підхід може зміцнити переконання в тому, що залежність — це особистий недолік, а не стан, який потребує професійної допомоги.

  Щоб пацієнт не відчував тиску, клініки лікування алкогольної залежності створюють комфортні умови, допомагають усвідомити факт хвороби.

  Доступність та економічна доцільність лікування алкоголізму в м. Запоріжжя, ціна послуг для багатьох сімей дуже важливі. Висока вартість лікування разом із тим, що пацієнт не виявляє бажання одужати, посилює стрес, не гарантуючи при цьому позитивного результату. Щоб уникнути цього, ЦЗМ допомагає знайти оптимальне рішення в будь-якій ситуації.

  Співпраця між пацієнтом, його сім’єю та фахівцями допомагає створити підтримуюче середовище, яке сприяє щирому бажанню одужати та подолати залежність.

  допомога при алкогольній залежності

  Відгуки про лікування від алкоголю в ЦЗМ

  клініки лікування алкогольної залежності

  Детальну інформацію про те, як проходить лікування від алкоголізму в м. Запоріжжя, відгуки тих, хто зміг позбутися залежності, ми зібрали в спеціальному розділі. Також ви можете отримати безкоштовну 2-годинну консультацію психолога, щоб почати підготовку до лікування правильно. Допомога при алкогольній залежності потрібна не тільки алкоголіку, але і його близьким, які часто перебувають у співзалежності з ним. А оскільки участь сім’ї в процесі лікування теж має значення, важливо, щоб рідні знали, як розмовляти із залежним, які слова підтримки йому необхідні. Алкоголізм — це хвороба, а це означає, що її можна вилікувати!

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили

  Ціни на послуги лікування алкоголізму

  Наші Ціни

  • Назва послуги
   Вартість, грн.
   Тривалість
  • Консультація психолога
   Безкоштовно
   2 години
  • Комплексна реабілітація (алкоголізм)
   від 7000 грн.
   28 днів
  • Виведення із запою (клініка)
   від 2000 грн.
   1 доба
  • Виведення із запою на дому
   від 2500 грн.
   1 доба
  • Кодування “Потрійний блок” (клініка)
   від 7000 грн.
   1 сеанс
  • Кодувальний імплант (підшивка)
   уточнюйте
   від 1-2 діб
  • Кодування за методом “Довженко”
   від 7000 грн.
   1 доба
  • Блокада (клініка)
   від 6000 грн.
   1 сеанс
  • Амбулаторна детоксикація (клініка)
   від 1600 грн.
   1 сеанс
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Скільки коштує лікування алкозалежності?

    img

    Мінімальна вартість лікування в стаціонарі (28 днів) становить від 7 тисяч грн. Підсумкова сума складається з вартості послуг, препаратів тощо.

   • Чому не можна проходити реабілітацію вдома?

    img

    У домашніх умовах пацієнту складно зосередитися на психотерапії, також залишається ризик піддатися спокусі. У клініці він перебуває під наглядом медперсоналу.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту