Лікування наркоманії в Запоріжжі

лікування наркоманії Запоріжжя

Широке розповсюдження доступних наркотиків, прагнення молоді спробувати, відсутність моральних орієнтирів призводять до того, що наркозалежність приходить в сім’ю абсолютно несподівано. Останнім часом дедалі більш затребуваним стає лікування наркоманії. Запоріжжя вважають містом, де відсоток наркозалежних напрочуд високий.

На допомогу наркозалежним та їхнім родинам приходить наркологічна клініка ЦЗМ, що пропонує комплексне лікування різних залежностей, орієнтоване як на фізичний стан (детоксикацію), так і на роботу з психологічними установками залежності.

Як розвивається наркотична залежність?

Багато хто починає шукати лікування наркоманії в Запоріжжі, коли розуміє, що обіцянкам наркомана кинути вживати наркотики вірити не можна. Важливо якомога раніше помітити, що людина стала залежною від наркотиків, що підтверджують такі ознаки:

 •       неприродно застиглий погляд, звужені, розширені зіниці, пожовклі, почервонілі білки очей:
 •       неприродна худоба;
 •       землистий колір шкіри, такі люди дуже часто мають набагато старший вигляд, ніж насправді, через завдану здоров’ю шкоду;
 •       переважно чорний одяг з довгими рукавами навіть влітку;
 •       сліди від ін’єкцій;
 •       поганий стан зубів;
 •       порушена координація рухів.

Коли ви спостерігаєте весь комплекс таких ознак, можете бути впевненими в тому, що у вашого близького є проблеми з наркотиками. Часто наркотична залежність поєднується з алкогольною, тому чимало людей шукають і лікування алкоголізму. У багатьох реабілітаційних центрах декілька залежностей лікують комплексно.

Найскладніше — переконати таку людину у необхідності лікування. Поки вона ширяє в хмарах наркотичного трансу, життя здається їй прекрасним і позбавленим проблем, але в моменти просвітління воно перетворюється на пекло, з якого хочеться втекти. І наркотики дарують найлегший шлях, зійти з якого самостійно практично неможливо.

Тому треба скористатися моментом просвітлення й умовити наркозалежного звернутися за допомогою. Якщо ви не можете зробити цього самостійно, зателефонуйте до реабілітаційного центру, його фахівці приїдуть до вас і обов’язково знайдуть потрібні слова, аби достукатися до людини.

Лікувати наркоманію Запоріжжя
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Лікування наркоманії в Запоріжжі в наркологічній клініці CZM-Україна

  Однією з найстрашніших вважають метадонову залежність. Це один із найсильніших наркотиків, що викликає практично миттєве звикання. Метадон використовують в офіційній медицині для замісної терапії героїнової залежності, але він не виліковує наркомана. До наслідків метадонової залежності відносять:

  •       різкі перепади температури тіла;
  •       збій роботи печінки та нирок;
  •       закрепи;
  •       міопатію;
  •       гіпертонію;
  •       гіперглікемію;
  •       дискінезію жовчовивідних шляхів;
  •       енцефалопатію.

  Плата за наркотичний чад справді висока. Але найстрашніше — це передозування метадоном, від якого помирають 98 %. Не вірте обіцянкам наркомана зав’язати, не вірте тому, що він більше ніколи не буде вживати — він вже втратив владу над своїми діями.

  Не варто також практикувати виведення із залежності в домашніх умовах, ізолювавши таку людину від зовнішнього середовища, де вона може взяти наркотик. Це небезпечно для її життя та життя близьких. Адже ломка від метадону — одна з найсильніших і здійснювати детоксикацію здатен лише кваліфікований нарколог в спеціально обладнаному приміщенні.

  Крім того, лише одна детоксикація нічого не дасть. Після неї залежна людина рано чи пізно знову захоче відчути вплив наркотиків. Тому критично необхідна робота з психологічними установками залежної людини. Потрібно заново сформувати її особистість, яка буде мати силу волі та внутрішні опори, що допоможуть вести тверезий спосіб життя навіть там, де наркотики доступні.

  Часто для того, щоб реалізувати ці два етапи, потрібен тривалий час. І наркозалежні проводять його в ізоляції від спокус соціуму. Тому згодом їм допомагають знайти своє місце в суспільстві та повернутися до повноцінного життя. Ясна річ, варто повністю змінити коло спілкування, яке спричинило виникнення залежності.

  З усіма цими завданнями можуть впоратися лише фахівці реабілітаційного центру, які здатні забезпечити повноцінне лікування наркотичної та алкогольної залежностей в теплій дружній атмосфері. Тут не застосовують жодного насильства, адже воно може спричинити втрату довіри пацієнта, що неприпустимо для успішної реабілітації. Пам’ятайте, наркоманія — це серйозна хвороба й позбутися від неї без допомоги лікарів неможливо.

  лікування наркозалежності Запоріжжя
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Чоловік почав себе підозріло поводити, постійно зіниці великі і сердиться навіть по дрібницях, раніше за ним ніколи такого не спостерігалося. Почала підозрювати, що він щось вживає. Як можна розпізнати, чи вживає людина наркотики?

    img

    Постійна нервозність, дратівливість, нестабільний емоційний стан може бути не лише ознакою вживання наркотиків. Запідозрити залежність у людини можна за фізіологічними змінами, які присутні і на початковій стадії: частіші прояви нежитю, червоні та водянисті очі, нудота, блювотні позиви, погане загальне самопочуття. При виявленні цих ознак варто звернутися до центру реабілітації. Фахівець допоможе підтвердити наркотичну залежність та переконати хворого у необхідності проходження лікування.

   • Близький друг вживає наркотики і хоче пройти лікування, але боїться, що воно не допоможе і ситуація ще більше посилиться. Чи може лікування не дати результату?

    img

    Усвідомлене рішення позбавитись наркотичної залежності – важливий крок на шляху до успішного лікування. Найчастіше згубна звичка пов’язана з психологічною травмою, раніше пережитим негативним досвідом, який штовхає до прийому наркотиків. При лікуванні з кожним пацієнтом працює психолог та психотерапевт, які допомагають нормалізувати психологічний стан, опрацювати наявні травми та сформувати нові життєві установки.

   • Сам неодноразово намагався кидати наркотики, але за певних життєвих обставин знову повертаюся до згубної звички. Хочу пройти лікування, але щоб про це ніхто не знав. Чи можна це зробити анонімно?

    img

    «Центр здорової молоді» у Запоріжжі розуміє делікатність проблеми та небажання пацієнтів розповідати про неї, тому лікування може бути повністю анонімним. Всі дані повністю конфіденційні і не розголошуються нікому. Для збереження анонімності оплата лікування може проводитись за допомогою готівкового розрахунку.

   • Чи є вікові обмеження і чи можете ви допомогти впоратися з тяжкою наркотичною залежністю?

    img

    Від наркотичної залежності страждають не тільки дорослі чоловіки та жінки, не менш часто згубна пристрасть спостерігається у молоді та дітей підліткового віку. CZM Запоріжжя надає лікування від наркозалежності всім, хто його потребує, незалежно від статі та віку. Фахівці надають допомогу навіть при тяжкій залежності та тривалому вживанні наркотиків, але в такому разі лікування буде більш тривалим.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту