Підшивка від алкоголізму в Рівному

Підшивка від алкоголізму Рівне

Підшивка від алкоголізму в Рівному, також відома як кодування, є однією з методик лікування алкогольної залежності. Ця процедура передбачає введення під шкіру пацієнта спеціального препарату, який викликає у нього стійку відразу до алкоголю. Підшитися від алкоголізму можна за допомогою лікарських засобів, що містять діючу речовину дисульфірам. Це «Тетурам», «Еспераль». Головна дія препарату полягає в блокуванні ферментів, які відповідають за переробку етанолу в організмі. У результаті навіть невелика кількість випитого спиртного викликає в пацієнта неприємні симптоми, такі як нудота, блювота, запаморочення, прискорене серцебиття. Страх перед наслідками допомагає уникати рецидивів.

Що таке підшивка від алкоголю

Перед тим, як підшитися від алкоголю в Рівному, необхідно пройти ретельне медичне обстеження. Лікар-нарколог реабілітаційного центру ЦЗМ оцінює загальний стан здоров’я, наявність хронічних захворювань, можливі протипоказання до використання цього методу. Після цього, якщо протипоказання відсутні, пацієнт проходить консультацію з психологом, який допомагає йому підготуватися до процедури і морально налаштуватися на відмову від алкоголю.

Протипоказаннями є захворювання печінки, нирок, серцево-судинної, ендокринної системи, вагітність, підвищена чутливість до компонентів препарату, злоякісні новоутворення.

Методика має переваги та недоліки. Серед плюсів можна відзначити такі:

 1. Висока ефективність.
 2. Мінімальні ризики для здоров’я.
 3. Простота проведення процедури.

Недоліком є виникнення побічних ефектів ─ головний біль, нудота, слабкість. Вони, як правило, минають через кілька годин. У дуже рідкісних випадках можливий розвиток таких ускладнень, як важка форма гепатиту, алергічні висипання на шкірі, втрата пам’яті.

Сама підшивка ампули від алкоголізму складається з двох етапів. На першому лікар робить невеликий розріз на шкірі, найчастіше в області сідниці або під лопаткою, вводить препарат. На другому етапі розріз зашивається, пацієнту накладають стерильну пов’язку. Весь процес займає не більше години і виконується під місцевою анестезією.

Далі проводять провокацію ─ під контролем лікаря пацієнту дають випити 50-75 мг горілки. За кілька хвилин настає реакція ─ болі, спазми, нудота, блювота. Закодованому вводять антидот і пояснюють, що вживання алкоголю йому категорично заборонено. Пережиті відчуття і страх наслідків викликають огиду до вигляду і запаху алкоголю. У підсвідомості алкоголіка спиртне асоціюється з небезпекою, болем.

Після процедури необхідно щодня обробляти шви, міняти пов’язку. Через тиждень шви знімають.

Ще один спосіб введення ліків ─ внутрішньом’язова або внутрішньовенна ін’єкція. Цей варіант не потребує попередньої підготовки та обробки після сеансу.

Підшитися від алкоголю в Рівному
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Підготовка до процедури підшивання від алкоголізму

  Підшивання від алкоголю потребує підготовки, яка потрібна для безпеки та ефективності лікування. Вона включає кілька важливих етапів: консультацію з кваліфікованим наркологом, обстеження, психологічну підготовку. Пацієнту пояснюють суть процедури, психолог мотивує його на відмову від алкоголю. Також лікар попереджає про можливі побічні ефекти, про те, які будуть наслідки в разі порушення режиму тверезості. Наступний крок ─ психологічна підготовка. Пацієнту важливо розуміти суть методу і бути вмотивованим щодо збереження тверезості.

  Перед процедурою потрібне повне утримання від алкоголю протягом 7-10 днів. Це необхідно для того, щоб організм очистився від токсинів, залишків етанолу і знизився ризик ускладнень. Можливе застосування детокс-програми, яка допомагає прискорити процес виведення алкоголю з організму. Людині крапельним шляхом вводять розчини адсорбувальних препаратів, гепатопротектори, антигістамінні засоби. Також застосовують фізіотерапевтичні процедури ─ плазмаферез, лазерне очищення крові, гемосорбцію.

  Підшивка від алкоголізму ─ надійний спосіб лікування алкозалежності. Ціна в місті Рівне залежить від виробника лікарського засобу, його дозування, терміну дії. Вартість починається від 6000 грн.

  підшивка від алкоголізму ціна рівно

  Тривалість дії підшивки від алкоголю: від чого залежить?

  підшивка від алкоголізму наслідки

  Підшивання від алкоголізму має період дії від шести місяців до п’яти років. На тривалість ефекту впливає дозування, спосіб введення, вид препарату, індивідуальні особливості організму.

  Внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції можуть забезпечувати більш тривалу дію порівняно з підшкірними імплантами. Значну роль відіграють метаболізм, стан печінки, вік, загальний стан здоров’я. Наприклад, у людей з уповільненим метаболізмом препарати працюють довше.

  Після того, як проведено підшивку від алкоголізму, необхідно пам’ятати, що алкоголь навіть у мінімальних кількостях викличе наслідки. У людини почнеться сильна інтоксикація, больові відчуття, блювота. У важких випадках можуть спостерігатися судоми, внутрішні кровотечі, інфаркти, втрата зору, летальні випадки.

  Тому дуже важливі мотивація і психологічний стан алкоголіка. Якщо він налаштований на лікування, то суворо дотримуватиметься рекомендацій лікаря. Таким чином, знизиться ймовірність ризиків і триватиме дія лікування. Важливо пам’ятати, що сама по собі процедура не є чарівним засобом і потребує комплексного підходу, який включає психотерапію, реабілітаційну програму, підтримку з боку близьких.

  Ліцензії та сертифікати

  Наші Ліцензії

  Школа консультантів з хімічної залежності
  Лист
  Свідоцтво
  Лист підтримки
  Сертифікат
  Опанасенко Людмила – сертифікат лікаря-спеціаліста
  Сертифікат Опанасенко Людмили
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Відповіді на поширені запитання

   запитання

   • Які бувають протипоказання до підшивки від алкоголю?

    img

    Протипоказаннями є вагітність, підлітковий вік, алергічна реакція на компоненти препарату, алкогольне сп’яніння, хронічні захворювання печінки, нирок.

   • Як потрібно готуватися до процедури вшивання ампули від алкоголю?

    img

    Важливо зберігати тверезість 7-10 діб перед процедурою. Лікар-нарколог може провести детоксикацію. Пацієнту призначають крапельне введення адсорбентів.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту