Лікування наркоманії в Харкові

Важко доводиться сім’ям, що зіткнулися з проблемою алкоголізму та наркоманії. Ця проблема поширена як серед найбільш забезпечених верств населення, так і в середньому класі, не кажучи вже про малозабезпечених. Якщо ваш близький — наркозалежний, необхідно лікування наркоманії. Харків, на жаль, став розсадником наркотиків — їх можна купити де завгодно і кому завгодно.

Допомогти здатна наркологічна клініка, яка пропонує кваліфіковане лікування всіх видів наркотичної залежності. Фахівці медичного закладу не лише надають необхідну допомогу наркозалежним, а й працюють з їх близькими, щоб побороти співзалежність, навчити правильного спілкування з такою людиною.

Як розвивається наркотична залежність?

Кожному наркоману здається, що він все тримає під контролем: він зможе кинути, як тільки цього захоче. Але таке бажання не виникає практично ніколи. Перш ніж визначитися з клінікою, обов’язково забийте в пошуковик «лікування наркоманії Харків форум» — так ви зможете дізнатися враження людей, які пройшли або проходять лікування, та їх близьких.

Які ж ознаки повинні змусити насторожитися й звернутися по допомогу до клініки? Це насамперед:

  •       зникнення цінних речей;
  •       різного роду згортки з фольги та целофану;
  •       зміна стилю одягу та поведінки;
  •       звужені чи розширені зіниці.

Варто пам’ятати, що кваліфіковане лікування наркоманії в Києві пропонує реабілітаційний центр ЦЗМ, філії якого працюють по всій Україні, тому ви зможете підібрати оптимально розташовану клініку. Фахівці допоможуть вам знайти відповіді на всі запитання, а залежній людині — повернутися до тверезого життя.

Варто зазначити: наявність навіть кількох ознак не свідчить про те, що людина стовідсотково є наркоманом. Аби переконатися в цьому, слід звернутися до фахівців клініки, які зможуть проконсультувати вас і за необхідності виїхати до вас додому, аби поговорити з людиною та розпочати лікування наркозалежності. Харків може похвалитися багатьма клініками, які надають такі послуги.

Якщо ви точно впевнені, що близька людина приймає наркотики, в жодному разі не зволікайте з лікуванням. Не можна вірити обітницям залежних людей: навіть коли вони щиро хочуть зав’язати, у них це, швидше за все, не вийде через дуже сильну фізичну та психологічну залежність.

Лікування наркоманії в Харкові в наркологічній клініці CZM-Україна

Варто зазначити, що наркоманія часто супроводжується алкогольною залежністю. Чимало людей вживають наркотики разом з алкоголем, аби посилити їх дію, тому може знадобитися лікування алкоголізму в Харкові. У наркологічній клініці ЦЗМ застосовують комплексний підхід до лікування залежних людей, що забезпечує успішне лікування. Його основними компонентами є:

  •       цілковита детоксикація організму з лікуванням обмінних порушень;
  •       психотерапевтична реабілітація, яка допомагає сформувати здорову особистість із внутрішніми опорами;
  •       ресоціалізація, що забезпечує повноцінне повернення до соціуму.

Однією з найстрашніших вважають метадонову залежність. Чимало людей, коли дізнаються про те, що їхні близькі вживають метадон, впадають у відчай і ставлять на них хрест, вважаючи, що врятувати таку людину неможливо. Метадон — один із найстрашніших сучасних наркотиків, залежність від якого виникає швидше, ніж від героїну.

Метадон використовують в офіційній медицині для замісної терапії героїну. Однак така методика не позбавляє наркозалежних від згубної звички, а лише пересаджує їх на інший наркотик. Часто метадон поєднують з алкоголем або іншими видами наркотиків, що руйнівним чином впливає на організм.

Страшним є передозування метадону — смертність від нього становить близько 98 %. Не варто затягувати з лікуванням таких людей, кожен день зволікання може бути смертельно небезпечним. Постарайтеся переконати таку людину в момент просвітлення в необхідності лікування або зверніться до клініки й кваліфіковані фахівці приїдуть до вас додому, знайдуть правильні слова та переконають людину лікуватися.

У клініці проведуть цілковиту детоксикацію організму, відновлять обмінні процеси. Не намагайтеся вивести наркомана із залежності вдома: це може спровокувати смерть. Виводити з залежності здатен тільки кваліфікований нарколог у спеціально обладнаному місці.

Знадобиться наполеглива робота з психічною залежністю: наркоман повинен усвідомити, що тікати в «швидке» задоволення — руйнувати життя. Лише тоді колишній наркозалежний зможе повноцінно соціалізуватися, повернувшись до тверезого способу життя.