Лікування наркоманії в Харкові

Лікування наркозалежності Харків

Важко доводиться сім’ям, що зіткнулися з проблемою алкоголізму та наркоманії. Ця проблема поширена як серед найбільш забезпечених верств населення, так і в середньому класі, не кажучи вже про малозабезпечених. Якщо ваш близький — наркозалежний, необхідно лікування наркоманії. Харків, на жаль, став розсадником наркотиків — їх можна купити де завгодно і кому завгодно.

Допомогти здатна наркологічна клініка, яка пропонує кваліфіковане лікування всіх видів наркотичної залежності. Фахівці медичного закладу не лише надають необхідну допомогу наркозалежним, а й працюють з їх близькими, щоб побороти співзалежність, навчити правильного спілкування з такою людиною.

Як розвивається наркотична залежність?

Кожному наркоману здається, що він все тримає під контролем: він зможе кинути, як тільки цього захоче. Але таке бажання не виникає практично ніколи. Перш ніж визначитися з клінікою, обов’язково забийте в пошуковик «лікування наркоманії Харків форум» — так ви зможете дізнатися враження людей, які пройшли або проходять лікування, та їх близьких.

Які ж ознаки повинні змусити насторожитися й звернутися по допомогу до клініки? Це насамперед:

 •       зникнення цінних речей;
 •       різного роду згортки з фольги та целофану;
 •       зміна стилю одягу та поведінки;
 •       звужені чи розширені зіниці.

Варто пам’ятати, що кваліфіковане лікування наркоманії пропонує реабілітаційний центр ЦЗМ, філії якого працюють по всій Україні, тому ви зможете підібрати оптимально розташовану клініку. Фахівці допоможуть вам знайти відповіді на всі запитання, а залежній людині — повернутися до тверезого життя.

Варто зазначити: наявність навіть кількох ознак не свідчить про те, що людина стовідсотково є наркоманом. Аби переконатися в цьому, слід звернутися до фахівців клініки, які зможуть проконсультувати вас і за необхідності виїхати до вас додому, аби поговорити з людиною та розпочати лікування наркозалежності. Харків може похвалитися багатьма клініками, які надають такі послуги.

Якщо ви точно впевнені, що близька людина приймає наркотики, в жодному разі не зволікайте з лікуванням. Не можна вірити обітницям залежних людей: навіть коли вони щиро хочуть зав’язати, у них це, швидше за все, не вийде через дуже сильну фізичну та психологічну залежність.

Лікування наркоманії в Харкові
Отримати консультацію фахівця

Залишайте заявку і отримайте індивідуальний план лікування

  Лікування наркоманії в Харкові в наркологічній клініці CZM-Україна

  Варто зазначити, що наркоманія часто супроводжується алкогольною залежністю. Чимало людей вживають наркотики разом з алкоголем, аби посилити їх дію, тому може знадобитися лікування алкоголізму в Харкові. У наркологічній клініці ЦЗМ застосовують комплексний підхід до лікування залежних людей, що забезпечує успішне лікування. Його основними компонентами є:

  •       цілковита детоксикація організму з лікуванням обмінних порушень;
  •       психотерапевтична реабілітація, яка допомагає сформувати здорову особистість із внутрішніми опорами;
  •       ресоціалізація, що забезпечує повноцінне повернення до соціуму.

  Однією з найстрашніших вважають метадонову залежність. Чимало людей, коли дізнаються про те, що їхні близькі вживають метадон, впадають у відчай і ставлять на них хрест, вважаючи, що врятувати таку людину неможливо. Метадон — один із найстрашніших сучасних наркотиків, залежність від якого виникає швидше, ніж від героїну.

  Метадон використовують в офіційній медицині для замісної терапії героїну. Однак така методика не позбавляє наркозалежних від згубної звички, а лише пересаджує їх на інший наркотик. Часто метадон поєднують з алкоголем або іншими видами наркотиків, що руйнівним чином впливає на організм.

  Страшним є передозування метадону — смертність від нього становить близько 98 %. Не варто затягувати з лікуванням таких людей, кожен день зволікання може бути смертельно небезпечним. Постарайтеся переконати таку людину в момент просвітлення в необхідності лікування або зверніться до клініки й кваліфіковані фахівці приїдуть до вас додому, знайдуть правильні слова та переконають людину лікуватися.

  У клініці проведуть цілковиту детоксикацію організму, відновлять обмінні процеси. Не намагайтеся вивести наркомана із залежності вдома: це може спровокувати смерть. Виводити з залежності здатен тільки кваліфікований нарколог у спеціально обладнаному місці.

  Знадобиться наполеглива робота з психічною залежністю: наркоман повинен усвідомити, що тікати в «швидке» задоволення — руйнувати життя. Лише тоді колишній наркозалежний зможе повноцінно соціалізуватися, повернувшись до тверезого способу життя.

  Лікувати наркоманію Харків
  Залишилися питання?

  Якщо у вас залишилися питання, залиште ваш номер телефону і наш фахівець з радістю вам допоможе.

   Передзвоніть мені
  • RU
  • UA
  • img

   показати меню

   Передзвоніть мені
   image

   Безкоштовна консультація

   Залишайте заявку на отримання безкоштовної анонімної консультації від нашого фахівця

    img
    Messenger WhatsApp Viber Написати на пошту