Тільки почніть шукати “феназепам наркомани”, і Ви знову побачите, що майже всюди вказується – дану речовину дійсно можна віднести до ряду наркотичних.
Але як щодо лікування такої наркоманії? Припиняти вживати препарат потрібно дуже обережно та лише в умовах стаціонару. Різка відмова провокує анафілактичний шок. Миттєву алергічну реакцію. Організм буде чутливий до будь-яких подразників.
У РЦ “Центр Здорової Молоді“, звичайно ж, відомо про це. Тому, перш ніж почати реабілітувати хворого від залежності, а саме – впливати на нього так, щоб він сам вирішив залишатися тверезим і працювати над цим, ми направляємо його в наркологічну клініку. Там лікарі займаються його фізичним станом і безпечним виходом з феназепамової залежності:
- Проводять огляд, діагностику.
- Поступово знижують дозу таблеток, щоб не спровокувати, знову ж таки, анафілактичний шок. Замінюють їх на схожі за властивостями.
- Коли відбувається повне скасування препаратів – призначають протисудомні медикаменти. Вони, на відміну від схожих з феназепамом, не викликають залежності.
Наступним кроком, повторимося, буде реабілітація, після якої реабілітаційний центр “ЦЗМ” рекомендує почати ресоціалізацію. Вона допомагає адаптуватися в суспільстві зберігаючи добровільне рішення:
- Жити тверезо.
- Розвиватися як особистості.
- Досягати зниклих за час наркотизації цілей…
Більше інформації про те, що таке феназепам та як з ним впоратися, можна дізнатися, звернувшись до консультантів з хімічної залежності, психологів “ЦЗМ” за номерами, вказаними на сайті.